Magistriõpe

Füüsika magistriõpe

Tänapäeva kiirelt muutuv kõrgtehnoloogiline infoühiskond tähendab, et füüsikud on nõutud ja kõrgelt tasustatud spetsialistid kõikjal arenenud maailmas. Tartu Ülikooli füüsika magistriõppes on

• paindlik ja rahvusvaheline õppekava, mida õpetavad oma ala asjatundjad
  • võimalus spetsialiseeruda astrofüüsikale, teoreetilisele füüsikale, tahkisfüüsikale, eksperimentaal- ja rakendusfüüsikale ning keskkonnafüüsikale

Vaata lisainfot sisseastumise kohta.

Materjaliteaduse ja tehnoloogia magistriõpe

Ingliskeelne materjaliteaduse õppekava annab sulle rahvusvahelises keskkonnas kõrgetasemelise magistrihariduse materjaliteaduse alal.

• Õpingute algusest peale mõne teaduslabori töös osalemine ja tehnoloogiaettevõtluse aluste omandamine, mis hõlmab nüüdisaegseid ja praktikas rakendatavaid teadmisi ettevõtlusest, innovatsioonist, materjali- ja tootearendusest, aga ka uute toodete väljatöötamisest.
  • Praktika või üks semester välisülikoolis on õppe kohustuslik osa ja tagab rahvusvahelise kogemuse.

Vaata lisainfot sisseastumise kohta.

sama

Bakalaureuse/magistriõppe lõputööde teemad (sügis 2023)

Õpetajakoolitust alustavate üliõpilaste erialastipendium tõuseb 400 euroni.

Uuel õppeaastal õpetajakoolitust alustavate üliõpilaste erialastipendium tõuseb 400 euroni

Tudengid koos

Valminud on Tartu Ülikooli eesti keele õppe võimalusi tutvustav veebileht