Foto:
Andres Tennus

Maarjavälja karjääripäev 2023

Maarjavälja karjääripäev toimub 9. veebruaril 2023. Osalema on oodatud kõik Maarjavälja instituutide üliõpilased ning molekulaar- ja rakubioloogia ning ökoloogia ja maateaduste instituudi tudengid.

Tule ja leia endale juba täna tuleviku töökoht.

Karjääripäeva eesmärgiks on tuua kokku töö- ja praktikapakkujad ning üliõpilased. Tudengitel oli võimalus leida endale sealsamas praktikakoht ning uurida tulevaste tööandjate käest pakutavate töökohtade osas. Vahetatakse kontaktandmeid ja sõlmitakse kokkuleppeid tulevikuks. Ettevõtjate jaoks on oluline Tartu Ülikooli poolt pakutav kvaliteetne haridus loodus- ja täppisteaduste valdkonnas. Tööpakkujate hinnangul ei ole peamine isegi õpitav eriala vaid lõpetajate hea alusharidus, õppimisvõime, sotsiaalsed oskused ja avatus ning lahtine pea kohanemaks kaasaegsete töökohtadega.

#ettevõtlus #koostöö
Maarjavälja karjääripäev