Hanna Laius

„Kliimamuutuste ABC“ koolituspäevad Tartus, Pärnus, Narvas ja Tallinnas

EEA grantide logo

TÜ Füüsika Instituudi juhitud kliimaharidust edendav projekt „Kliimateadlikkus koolist ühiskonda: laste, noorte ja õpetajate võimestamine kliimamuutuste mõjude vähendamiseks” koostöös Eesti Maaülikooli, Tallinna Ülikooli ja Bergeni Ülikooli Loodusmuuseumiga on läbinud esimese olulise verstaposti – „Kliimamuutuste ABC“ koolituspäevade ettevalmistamine ja läbiviimine rohkem kui 200-le õpetajale Tartus, Pärnus, Narvas ja Tallinnas. „Kliimamuutuste ABC“ juhtivaks autoriks on TÜFI atmosfäärifüüsika labori kaasprofessor Velle Toll. Kliimateadlikkuse projekti juht on atmosfäärifüüsika labori juhataja, kaasprofessor Piia Post. „Kliimamuutuste ABC“ koolitusel osales ettekandega Narvas keskkonnafüüsika professor Heikki Junninen.

Õppematerjalide tutvustamine haridustöötajatele Rakveres

Valminud on teaduspõhised materjalid kliimamuutustega seotud õppetegevuseks eri haridusastmetel

Tuumajaama konverentsil arutlevad eksperdid  eksperdid jagavad teadmisi tuumajaamade ja tuumaenergeetika kohta.

JÄRELVAATA: erialaeksperdid jagavad oma teadmisi tuumajaamadest